חדשות אשקלון

"אנשים שתרמו סלי מזון, מגיעים עכשיו בעצמם לקחת"

הרב דניאל מכלוף מאשקלון
צילום: איי אונליין

ראש השנה כבר בפתח וכמו בכל שנה שוקדים גם השנה בעמותת "בנים של מלך" על סלי מזון למשפחות נזקקות לערב החג. כמו בכל שנה דואגים לסלי המזון שיהיה בהם מכל טוב, אפילו ממתקים לילדים. אבל השנה יודעים שם שיהיה קשה יותר מהשנים שעברו, בגלל נגיף הקורונה שגרם לרבים לאבד את פרנסתם.

הרב דניאל מכלוף, העומד בראש העמותה מבהיר את המצב הלא פשוט לקראת ערב חג בראש השנה: "בעקבות נגיף הקורונה נוצר מצב שיש השנה פחות תורמים. גם אלה שנתנו בעין יפה בשנים האחרונות ותרמו סלי המזון, עכשיו חלקם מגיעים לקחת סלי מזון למשפחות שלהם. אנשים שעזרו בעבר וצריכים עזרה בעצמם היום. אנחנו מנסים להיעזר באנשים טובים שיעזרו לאחרים, ובכל מי שיכול, בכדי שיעזרו לאחרים לעבור את ראש השנה בכבוד. לא רוצים שיהיה חסר לאף אחד, חשוב לנו שתהיה ארוחת חג לכמה שיותר אנשים".

בעמותת "בנים של מלך" בנו סל מזון מאוד מכבוד לערב החג. הסל מחולק לדברים יבשים, כמו שתיה, שימורים, קטניות ועוד וכן עוף ובשר. אפילו על הילדים הקטנים חשבו והכניסו ממתקים והפתעות שיכולו ליהנות גם הם בחג. בנוסף מוסיפים שם גם סכום כסף מזומן שאנשים יוכלו להיעזר בו לעבור את ימי החג כמה שניתן. הרב מכלוף מסכם את הכל: "אנחנו עוזרים לכל מי שצריך. אבל בגלל הימים הלא פשוטים שיש עכשיו, המצב הזה של הקורונה מאלץ אותנו לבקש עזרה בכדי לעזור לאחרים".

למעוניינים לעזור ולתרום: ניתן ליצור קשר או לשלם באמצעות ביט 052-5316715 יואל

כתבות דומות

בן 70 נהרג בתאונת דרכים קטלנית באשקלון

צוות האתר

נהג מאשקלון נתפס לאחר שגילו בגופו אלכוהול פי 4 מהמותר

צוות האתר

פצועים בתאונת דרכים קשה באשקלון

צוות האתר