חדשות אשדוד

החלה התקנת המחיצות בין הנהגים לנוסעים באוטובוסים

אוטובוס אפיקים
צילום: איי אונליין - חדשות אשדוד ואשקלון

בתקופת הקורונה התחבורה הציבורית עוררה עניין ציבורי רב. התרגלנו לא לשלם לנהג ולא לשבת בשורות הראשונות. אך היום ניתן להודיע על בשורה בתחבורה הציבורית: חברת אפיקים החלה להתקין מחיצות בין הנהגים לנוסעים, שיאפשרו שימוש הנוסעים במושבים בקדמת האוטובוס.

בתקופת הקורונה שינתה התחבורה הציבורית את פניה: החל מצמצום היקף השירות בתחבורה הציבורית, הגבלת מספר הנוסעים וחובת השארת החלונות הפתוחים וכלה באיסור על התשלום במזומן עבור הנסיעה. היום, חברת אפיקים מביאה בשורה לנוסעים והנהגים בתחבורה הציבורית נוכח התקנת המחיצות בין הנהגים לנוסעים, במטרה להגן על הנוסעים והנהגים מפני הדבקות בנגיף, המאפשרות שימוש במושבים בקדמת האוטובוס לרווחת הנוסעים.

מדובר בפרויקט שאישר ותיקצב משרד התחבורה במסגרתו יותקנו מחיצות פיזיות בין סביבת הנהג לנוסעים באוטובוס. הפרויקט יוצא לפועל בכלל האוטובוסים בענף התחבורה הציבורית במטרה להגן על הנהגים והנוסעים מפני הדבקות בנגיף הקורונה וכן למנוע אלימות כנגד נהגים.
את הפרויקט התחילה חברת אפיקים עוד אתמול, כאשר הותקנו 6 מחיצות נהג באוטובוסים של החברה 5 באשדוד ו 1 בראש העין. בימים הקרובים ימשיך התהליך ויותקנו מחיצות נוספות

עודד כהן, מנכ"ל חברת אפיקים: חברת אפיקים פועלת כל עת, גם בצל שגרת הקורונה, למען ביטחון נהגיה ורווחת נוסעיה. התקנת המחיצות היא בשורה של ממש לנהגי האוטובוסים וציבור נוסעי התחבורה הציבורית. את פרויקט התקנת המחיצות התחלנו בימים האחרונים באוטובוסים של החברה, ונמשיך אותו בשבועות הקרובים. חברת אפיקים תמשיך להוביל בתחבורה הציבורית, הן למען נהגיה, והן למען נוסעיה".

כתבות דומות

מעל 20 נפגעים בשריפה גדולה באשדוד

צוות האתר

נעצרו 3 חשודים בירי לעבר דירה באשדוד

צוות האתר

הכירו את הרכב החשמלי הראשון של עיריית אשדוד

צוות האתר